Stearīna pūdera vasks beramajām svecēm, EcoSnow Powder
search
  • Stearīna pūdera vasks beramajām svecēm, EcoSnow Powder
  • Stearīna pūdera vasks beramajām svecēm, EcoSnow Powder
  • Stearīna pūdera vasks beramajām svecēm, EcoSnow Powder
  • Stearīna pūdera vasks beramajām svecēm, EcoSnow Powder

Stearīna pūdera vasks beramajām svecēm, EcoSnow Powder

Izmantojot EcoSnow, jūs varat izgatavot sveces uzreiz. Viss, kas jums jādara, ir jāieber vasks izvēlētajā traukā, jāpievieno dakts, un svece ir gatava! Ja vēlaties iet nedaudz tālāk un pievienot aromātus un krāsas, pievienojiet sausu pulverveida krāsvielu vai pievienojiet dažus pilienus smaržvielu un vienkārši samaisiet bļodā, un tad izveidojiet savas sveces. Šis ir paškūstošs vasks - pēc liesmas nodzēšanas jūs varat vienkārši izņemt izkusušo vasku un atkārtoti izmantot atlikušo pulveri.

EcoSnow ir sveču vasks pulverī, kas izskatās gluži kā sniegs. Šis vasks ir ideāli piemērots tiem, kam patīk ideja par sveču gatavošanu, bet nav laika ilgiem procesiem vai nav vēlēšanās ieguldīt līdzekļus specializētā aprīkojumā.

Iepakojums: 1 kg
Daudzums

EcoSnow ir piemērots izmantošanai kā vaska kausēšanas alternatīva. Mēs iesakām sākt ar 3-6% smaržvielu piejaukumu. Mazāk ir vairāk, kad pievienojat smaržvielas, jo nevēlaties, lai vasks būtu mitrs.

EcoSnow var izmantot dažādos traukos, sākot no stikla glāzēm minimālam, mūsdienīgam izskatam un beidzot ar senlaicīgām skārdenēm un pārstrādātiem augu podiem. Ideāli piemēroti, lai radītu pēc pasūtījuma izgatavotus priekšmetus, kas piemēroti jebkuram interjera dizainam. Traukam jābūt nedegošam, tātad stiklam, metālam vai keramikai. Pārliecinieties, ka dakts ir novietots tālu no trauka malām, jo tās var saplīst. Trauku platumam jābūt vismaz 8 cm, lai izvairītos no vaska pielipšanas pie malām. EcoSnow var izmantot ar dažādām daktīm, bet vispiemērotākās ir Stabilo sērijas daktis.

EcoSnow ir lielisks risinājums dekorācijām, kāzu svecēm un dažādiem pasākumiem. Dedziniet sveci cik ilgi vēlaties un pēc tam savāciet atlikušo pulveri, gatavu atkārtotai lietošanai. EcoSnow vienmēr izskatās svaigs un neatstāj neizskatīgus vaska atlikumus traukos.

Datu lapa

Sveces veids
Konteinersvece
Vaska veids
Stearīns
Aromāts
-Nav
Krāsa
Balta
Maksimāli pieļaujamais aromāta %
10
Ražotājvalsts
Lielbritānija

Specifiskas norādes

ean13
1322

Produkta vērtējums

Vidējais vērtējums

5.0
10 Vērtējums
★★★★★ Izcili 10
★★★★☆ Labi 0
★★★☆☆ Vidēji 0
★★☆☆☆ Slikti 0
★☆☆☆☆ Briesmīgi 0

  • Vērtējums (10)