Parafīna gēls želeja svecēm
search
  • Parafīna gēls želeja svecēm

Parafīna gēls želeja svecēm

9,50 €
AR PVN
Pircēju vērtējums:
(0)

No parafīna želejas izgatavotas sveces spīd ar spilgtu, tīru liesmu un deg ļoti ilgi. No tā var izgatavot krāšņas sveces ar iestrādātām dekoratīvām sastāvdaļām, piemēram, gliemežvākiem, kaltētiem augiem, kafijas pupiņām, kanēli, dekoratīviem akmentiņiem. Visi aksesuāri ne tikai priecēs acis, bet arī skaisti mirdzēs aizdegtas sveces gaismā.

Parafīna želeju var iekrāsot ar sveču krāsām un pievienot aromātus. 

Parafīna želeja ir parafīna eļļu maisījums. Tas nešķīst ūdenī. 

Iepakojums: 500 g
Daudzums
Nav pieejama

Trauki želejas svecēm

Trauka stiklam jābūt ar biezām sieniņām, un tas nedrīkst sašaurināties trauka augšpusē. Neizmantojiet bojātas glāzes! Trauki ar lielu diametru pasliktina degšanas kvalitāti (ne vairāk kā 7 cm).

Sveču gēla kausēšana

Sveču gēlu sildiet ūdens peldē līdz tas kļūst šķidrs. Šim nolūkam izmantojiet vaska kausēšanas trauku. Ūdens pilieni sveču gelā radīs duļķainību. Pēc izvēles pievieno krāsvielu un smaržvielu, to kārtīgi iejaucot.

Pagatavošana

Vispirms ielejiet šķidro sveču želeju glāzē apmēram 1 cm biezā slānī. Ievietojiet dakti trauka vidū, izlīdziniet to tā, lai tā būtu vertikāli, un nostipriniet to, lai tā stāvētu taisni. Ļaujiet gelam atdzist. Ievietojiet ugunsdrošus dekoratīvos elementus. Piepildiet glāzi ar sveču gelu. Lai novērstu gaisa burbuļu veidošanos, iepriekš uzsildiet glāzi ar karstu ūdeni, pietiekami uzsildiet želeju un lēnām ielejiet to.

Lai dekoratīvos elementus novietotu tā, lai tie peldētu, ielejiet želeju slāņos. Ļaujiet gelam atdzist, ievietojiet dekoratīvos elementus un ielejiet nākamo sveču gela kārtu.

Gēla sveču dedzināšana

Gēla svecēm ir mazāka liesma nekā parastajām svecēm, un tās deg ievērojami ilgāk.

Datu lapa

Sveces veids
Konteinersvece
Aromāts
-Nav
Krāsa
Caurspīdīga
Kušanas / sastingšanas punkts (°C)
45-55
Ražotājvalsts
Polija

Specifiskas norādes

ean13
1567