• Jauns
Ziepju krāsviela, nemigrējoša, burgundija
search
  • Ziepju krāsviela, nemigrējoša, burgundija

Ziepju krāsviela, nemigrējoša, burgundija

2,60 €
AR PVN
Pircēju vērtējums:
(0)

Ja jūs gatavojat glicerīna ziepes un meklējat kaut ko, kas revolucionāri mainītu jūsu produktus, tad esat nonācis īstajā vietā - šī ir nemigrējoša šķidrā kosmētikas krāsviela. Piemērota glicerīna ziepēm, vannas bumbām, šķidrajām ziepēm, dušas želejām un citiem kosmētikas līdzekļiem uz ūdens bāzes.

Produkts ir ļoti efektīvs, jo 100 ml pietiek ar 2-3 pilieniem krāsvielas. Ražotājs iesaka 1 ml krāsvielas uz 1 kg glicerīna bāzes. Kā pārbaudīt, vai ir pievienots ideālais krāsvielas daudzums? Vienkārši nomazgājiet rokas ar ziepēm. Ja krāsviela paliek uz rokām, krāsvielas ir par daudz. Vislabāk ir veikt vairākus mēģinājumus, lai sasniegtu ideālo proporciju.

Krāsvielu drīkst izmantot tikai produktos uz ūdens bāzes. Krāsviela nav piemērota svecēm un citiem vaska izstrādājumiem.

Krāsvielas ir iepakotas PET pudelēs ar pilinātāju. Pateicoties pilinātājam, jūs varat viegli nomērīt vajadzīgās proporcijas.

Tilpums: 10 ml
Daudzums

Šeit ir sniegti daži padomi, kas palīdzēs jums iekrāsot glicerīna ziepes:

  • Izvēlieties pareizo krāsvielu - izvēlieties krāsvielas, kas paredzētas glicerīna ziepju krāsošanai, jo cita veida krāsvielas var nedarboties tādā pašā veidā un var sabojāt ziepju tekstūru.
  • Pievienojiet krāsvielu izkusušai ziepju masai tieši pirms tās iepildīšanas veidnē. Maisiet ziepes mierīgi un lēni, pretējā gadījumā var rasties gaisa burbuļi un samazināties ziepju dzidrums.
  • Lietojiet pareizo krāsvielas daudzumu - atcerieties, ka parasti krāsvielas ir jālieto mazāk nekā taukainās ziepēs, jo glicerīna ziepēs krāsviela ir redzamāka.
  • Eksperimentējiet ar krāsām - izmēģiniet dažādu krāsu kombinācijas, lai iegūtu vēlamo efektu. Glicerīna ziepes var krāsot dažādos veidos, piemēram, vienkrāsainas vai svītrās, līkumos.

Glicerīna ziepju krāsošana nav sarežģīta, taču tas prasa zināmu praksi un eksperimentēšanu. Ir svarīgi izmantot krāsvielas, kas īpaši paredzētas glicerīna ziepēm, un nepārspīlēt ar izmantotās krāsvielas daudzumu.

Datu lapa

Pielietojums
Difuzori
Ziepes
Krāsa
Sarkana
Sastāvs (INCI)
aqua, glycerine, pigments (CI11680, CI12490, CI51319, CI74160, CI74260, CI77266, CI77891), hydroxyethyl cellulose, polyester-3, phenoxyethanol
Ražotājvalsts
Slovākija