Jaunākie raksti

 • Recepte sojas vaska konteinersvecei ar vaniļas deserta aromātu
  Recepte sojas vaska konteinersvecei ar vaniļas deserta aromātu

  Lejam sveces kopā! Šajā ierakstā atklāsim vienu no neskaitāmi daudzajām sveces izveidošanas receptēm ar precīziem izejmateriāliem, kā arī detalizētu aprakstu par liešanas procesu. Šis ieraksts īpaši noderīgs būs tiem, kuri vēlās sākt liet sveces, taču nav īsti skaidrs cik daudz izejmateriālu ir nepieciešams un kāds tad īsti ir tas process.

  Lasīt vairāk
 • No kā sastāv svece
  No kā sastāv svece

  Sveces pazīstam jau pavisam sen, kādam pirmās atmiņas par svecēm var būt kā gaismas avots, kādam kā rotājums eglītē, bet varbūt kādam pirmā atmiņa par svecēm ir kā par mājīgu un jauku dekoru mājās. Šoreiz aprakstīsim, no kā sastāv svece, kuru tik izsenis jau pazīstam, taču iespējams tik labi nezinam to, kas ''lācītim'' vēderā.

  Lasīt vairāk
 • Kā strādā dakts
  Kā strādā dakts

  Šajā rakstā izskaidrosim dažus ļoti populārus jautājumus par daktīm. Kā tad īsti strādā dakts? Kā noteikt, vai dakts ir izvēlēta pareizā un svecē deg optimāli? Kā pareizi būtu jāstāv daktij sveces degšanas laikā?

  Lasīt vairāk
 • Kā iegūt dažādas sveču krāsas un toņus
  Kā iegūt dažādas sveču krāsas un toņus

  Noteikti esi ievērojis, ka veikalu sortimentā ir pieejamas sveces neskaitāmi daudz krāsās, sveču meistari rada dažādu krāsu sveces, arī pavisam iesācēji var veidot krāsainas sveces. Tas nozīmē, ka arī Tu to vari un mēs pastāstīsim kā.

  Lasīt vairāk
 • Kā zīmēt uz svecēm - sveču kontūrkrāsu lietošana
  Kā zīmēt uz svecēm - sveču kontūrkrāsu lietošana

  Sveču kontūrkrāsas pildspalva (vai zīmlis?) ir krēmīgi mīksta vaska krāsa sveču dizainam, ar kuru, līdzīgi kā ar pildspalvu, var uzklāt uz sveces precīzas krāsu kontūras, kā arī pēc tam veikt šo kontūru iekrāsošanu. Apskatīsim, kā to pareizi izdarīt.

  Lasīt vairāk
 • Sveču vasks - kuru izvēlēties?
  Sveču vasks - kuru izvēlēties?

  Sveču liešana ir gana radošs proces, taču nereti arī izaicinājumu pilns - kad ideja par gala rezultātu ir gatava, atliek tikai izvēlēties materiālus, ar kuriem strādāt. Šajā brīdī noteikti rodas daudz jautājumu, kādi ir vaski, kādas ir to īpašības, un galu galā - kuru izvēlēties?

  Lasīt vairāk
 • Sveču vasku veidi un to atšķirības
  Sveču vasku veidi un to atšķirības

  Esam apkopojuši skaidrojumus visiem mūsu veikalā pieejamiem sveču vasku veidiem

  Lasīt vairāk
 • Kā pagatavot savu pirmo sveci
  Kā pagatavot savu pirmo sveci

  Vai esi dzirdējis par vārdu Hygge, kuru Dānijā un Norvēģijā izmanto, lai apzīmētu mājīgumu, siltumu, to sajūtu, kura pārņem, kad lietainā dienā dzer tēju siltā istabā un uz galda ir iedegtas sveces. Un patiesi sveces ir vienas no galvenajām sastāvdaļām, lai telpā uzburtu mājīgu sajūtu, tās ne tikai liek justies labi telpā, bet arī rada patīkamu gaismu. Domājams, ka vēl lielāku ‘Hygge’ sajūtu rada sveces, kuras pats esi gatavojis. Turklāt sveču liešana arī ir sava veida mājīgais, omulīgais...

  Lasīt vairāk
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)