Jaunākie raksti

Kā zīmēt uz svecēm - sveču kontūrkrāsu lietošana

Sveču kontūrkrāsas pildspalva (vai zīmlis?) ir krēmīgi mīksta vaska krāsa sveču dizainam, ar kuru, līdzīgi kā ar pildspalvu, var uzklāt uz sveces precīzas krāsu kontūras, kā arī pēc tam veikt šo kontūru iekrāsošanu. Apskatīsim, kā to pareizi izdarīt.

Gleznošana ar brīvu roku

Gleznojiet vai rakstiet tieši ar kontūrzīmuli uz sveces. Žāvēšanas laikā šķidrais vasks savienojas ar sveci. Protams, sveču kontūrkrāsu var uzklāt arī ar otu.

Loga zīmēšanas metode

Novietojiet vēlamo zīmējumu zem caurspīdīgas plēves un ievelciet zīmējuma kontūras ar kontūrzīmuli uz plēves. Pirms iekrāsošanas atstājiet kontūras uz īsu brīdi nožūt. Pēc 4-5 stundu žūšanas attēlu var noņemt no plēves un pielīmēt pie sveces, izmantojot sveču līmes pildspalvu.

Vaska iesaiņojumi ar trafaretiem

Izvēlēties trafaretu un novietojiet to uz caurspīdīgas plēves, nostipriniet ar krāsotāju lentu. Izklājiet kontūrkrāsu pa zīmējumu, izmantojot paletes nazi. Noņemiet trafaretu un atstājiet dizainu nožūt. Pēc izžūšanas dizains tiek pilnībā pārklāts ar otru krāsu, lai izveidotu krāsainu fonu. Atstājiet atkal nožūt un noņemiet nokrāsoto loksni un apgrieziet otru pusi. Tagad pašdarināto vaska loksni var sagriezt pēc izmēra un pielīmēt pie sveces, izmantojot līmes pildspalvu. Piezīme: kad dizains būs pabeigts, priekšējā puse būs tā, kas pielipusi pie plēves.

Kādu caurspīdīgu plēvi izvēlēties, lai krāsas no tās atdalītos

Ideāls materiāls ir plastmasas plēves, kas izgatavotas no polietilēna (PE) vai polipropilēna (PP), piemēram, speciālās krāsošanas plēves vai plastmasas kabatas. Polivinilhlorīda (PVC) plēves nav piemērotas. Pirms lielu zīmējumu krāsošanas ar kontūrkrāsas pildspalvu ieteicams pārbaudīt uz neliela plēves gabaliņa, vai krāsu pēc tam no tā varēs atdalīt.

Cik ilgi žūst kontūrkrāsa

Kontūrkrāsai jāļauz nožūt vismaz 4-5 stundas.

Piemēri no kontukrāsu lietošanas

Posted in: Sveču krāsošana

Pievienot komentāru