Sojas vasks konteinersvecēm, Kerasoy Container 4130
search
  • Sojas vasks konteinersvecēm, Kerasoy Container 4130
  • Sojas vasks konteinersvecēm, Kerasoy Container 4130
  • Sojas vasks konteinersvecēm, Kerasoy Container 4130

Sojas vasks konteinersvecēm, Kerasoy Container 4130

Viens no populārākajiem sojas vaskiem konteinersvecēm.

KeraSoy maisījums ir ideāli piemērots konteineru svecēm, jo tas nodrošina lielisku saķeri ar trauku ar minimālu saraušanos, nodrošinot izcilu izskatu caurspīdīgā stiklā. Ekskluzīvs sojas dabisko piedevu maisījums. Tam nav nepieciešamas papildu sastāvdaļas, izņemot smaržu un krāsu pēc sveču izgatavotāja gaumes.

Informāciju par vaska lietošanu skatiet zemāk.

Iepakojums: 1 kg
Daudzums

KeraSoy Container nav nepieciešamas citas piedevas, izņemot aromātu un krāsu, ko pieprasa sveču ražotājs. Vecas vai nepilnīgas sveces var pārkausēt un vasku izmantot atkārtoti, taču ieteicams vasku nekarsēt augstāk par 85 °C un ilgstoši nesildīt. Vasks jāuzglabā vēsā, sausā vietā, prom no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma.

Konteineri (trauki)

Konteineriem jābūt tīrām un bez piemaisījumiem. Tiem jābūt vismaz istabas temperatūrā, lai gan var būt lietderīgi tos iepriekš uzsildīt līdz aptuveni 45-50 °C.

Krāsa

Ar KeraSoy Container var izmantot lielāko daļu krāsvielu - pulveri, šķidrumu utt. Lietojot pulverveida krāsvielas, vasku jāuzkarsē līdz aptuveni 75°C, jāpievieno krāsviela un jāsajauc, līdz tā izšķīst. Pulverveida krāsvielas var arī izšķīdināt smaržvielā un pēc tam pievienot izkausētajam vaskam, pirms pievienošanas pārliecinieties, vai krāsviela ir pilnībā izšķīdusi. Lietojot pulverveida krāsvielas, kas izšķīdinātas smaržvielā, vai šķidras krāsvielas, karsējiet vasku līdz 70 °C. Ja vēlaties, lai svece būtu tumšāka vai "bagātīgāka", pievienojiet izmantotajai krāsai klāt nedaudz melnas krāsas.

Aromāts

KeraSoy Container ir izstrādāta smaržvielām 5-10 % apjomā. Ieteicams izmantot smaržvielas, kas ir īpaši izstrādātas izmantošanai ar dabīgo vasku. Degšanas baseina lielums un dziļums ievērojami ietekmē smaržas izkliedi, tāpēc ir ļoti svarīgi ievietot pareizi dakti. Dažas smaržvielas var slikti reaģēt ar vasku, veidojot pleķus vai sliktu liesmas kvalitāti. Tas it īpaši ir manāms, ja tiek izmantotas smaržvielas, kas paredzētas izmantošanai parafīna vaska svecēs.

Daktis

Dabiskajiem vaskiem parasti ir nepieciešami lielāki daktu izmēri nekā tradicionālajiem parafīna vaskiem. Smaržai, krāsai un sveces konfigurācijai ir liela ietekme uz labāko daktu izvēli. Pārāk resna dakts var izraisīt kvēpu veidošanos, paātrinātu degšanas laiku un tecēšanu (vaska noplūde caur sveces malu). Pārāk maza dakts izraisīs tuneļošanu un radīs mazāku liesmu. Dakts garumam jābūt ap 6-10mm virs sveces. Ja jūtama slikta liesmas kvalitāte vai stabilitāte, izmēģiniet cita veida daktis. Pārbaudes degšana jāveic pēc tam, kad svecei ir bijusi iespēja nostāvēties 48 stundas pēc ieliešanas.

Kausēšana

Īslaicīgai augstai temperatūrai (līdz 90 °C) nav nelabvēlīgas ietekmes, ja vien vasks tiek ātri atdzesēts. Augstākas temperatūras var izraisīt vaska krāsas maiņu. Ļaujiet vaskam atdzist līdz vēlamajai ieliešanas temperatūrai, pievienojiet aromātu un labi samaisiet. Noteikti maisiet vasku kausēšanas laikā. Izvairieties no vara un cinka saturošu konteineru izmantošanas, jo tas var paātrināt krāsas maiņu. Labākā izvēle ir nerūsējošais tērauds. Digitālās temperatūras zondes ir drošāka izvēle nekā tradicionālais dzīvsudraba termometrs.

Ieliešana

Ieliešanas temperatūra var atšķirties atkarībā no formas tipa un izmēra, izmantotā aromāta un krāsvielas, kā arī no efekta, ko sveču ražotājs vēlas panākt. Vieglāku pielipšanu pie traukiem var panākt, lejot aptuveni 45-55 °C temperatūrā, lai gan tas ir atkarīgs no izgatavojamās sveces lieluma un formas. Ja iespējams, smaržvielas jāpievieno un jāsajauc tieši pirms liešanas. Ja jums rodas grūtības ar ieliešanas temperatūru, izmēģiniet zemāku vai augstāku temperatūru ar 5 - 10 °C soli. Apsveriet iespēju iepildīt iepriekš uzsildītos traukos, lai nodrošinātu labāku pielipšanu pie traukiem.

Dubultā iepildīšana

KeraSoy Container vasks ir veidots tā, lai būtu nepieciešama tikai viena ieliešana, tomēr dažām lielām svecēm ir nepieciešama papildināšana, lai iegūtu vislabāko sveču virsmu. Nelielu daudzumu vaska, kura temperatūra ir nedaudz augstāka par sveču liešanas temperatūru, var izmantot, lai papildinātu sveci, pirms svece ir pilnībā atdzisusi (uzlejot papildinājumu, kad svece ir pilnībā atdzisusi, var samazināties tās saķere ar sveces trauku).

Sveču atdzesēšana

Sveces neaiztiekot atdzesējiet istabas temperatūrā (aptuveni 25 °C). Pirms testa dedzināšanas svecēm jāļauj nostāvēties 48 stundas.

Izmēģinājuma dedzināšana

Pārbaudiet dakti. Pēc 48 stundu ilgas atdzesēšanas pārbaudiet sveces degšanas baseina diametru un "sēnes veidošanos". "Sēne" veidojas tad, ja uz dakts gala uzkrājas ogleklis un/vai citas vielas, kas traucē degšanai. "Sēne" var izraisīt kvēpu veidošanos un sliktu aromātu. Izmēģiniet dažādas daktis, līdz tiek panākts vēlamais degšanas baseina diametrs un laba, tīra liesma.

Datu lapa

Sveces veids
Konteinersvece
Vaska veids
Sojas vasks
Aromāts
-Nav
Krāsa
Balta
Kušanas / sastingšanas punkts (°C)
45
Kausēšanas temperatūra (°C)
75
Liešanas temperatūra (°C)
50
Maksimālā koncentrācija svecēs (ražotāja %)
12
Ražotājvalsts
Lielbritānija

Specifiskas norādes

ean13
1168

Lejupielādēt

Kerax KW 4130 TDS

Kerasoy Container 4130 Technical Data Sheet

Lejupielādēt (239.69KB)

Produkta vērtējums

Vidējais vērtējums

4.9
44 Vērtējums
★★★★★ Izcili 41
★★★★☆ Labi 3
★★★☆☆ Vidēji 0
★★☆☆☆ Slikti 0
★☆☆☆☆ Briesmīgi 0

  • Vērtējums (44)