Maisījumi un noskaņas

Iegādājies augstas kvalitātes aromātiskās eļļas svecēm ar dažādām aromātu buķetēm, kas izveidotas noteiktu noskaņu radīšanai.

Aromātiskās eļļas ir būtiska sastāvdaļa aromātisko sveču un ziepju izgatavošanai. Tās piešķir svecēm un ziepēm aromātu, noskaņu un personību, padarot tās pievilcīgākas un patīkamākas. Aromātiskās eļļas ir sintētiski savienojumi, kas atdarina dabiskos aromātus, piemēram, ziedu, augļu, garšvielu un citus. Tās ir īpaši izstrādātas, lai labi saderētu ar dažādu veidu sveču vaskiem, piemēram, sojas, parafīna, bišu vaska un palmu vaska. Aromātiskās eļļas ir arī drošas un viegli lietojamas, jo tām nav nepieciešams īpašs aprīkojums vai apstrāde. Jūs varat vienkārši pievienot tās izkausētajam vaskam un pirms iepildīšanas veidnēs vai traukos labi samaisīt. Mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes aromātisko eļļu klāstu, no kura varat izvēlēties. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ar savām svecēm radīt relaksējošu, romantisku, svētku vai eksotisku gaisotni, mūsu piedāvājumā ir ideāla aromātiskā eļļa. Pārlūkojiet mūsu smaržīgo eļļu kategoriju un atrodiet savu iecienītāko aromātu jau šodien!

Der visu veidu sveču vaskiem. Pievieno 3-10% jeb 30-100ml uz 1kg vaska. Deva atkarīga gan no konkrētās eļļas, gan izvēlētā vaska, kā arī no vēlamās aromāta intensitātes.

Aktīvie filtri